Příběh o zrození legendy

 

Zajímá vás, kdo stojí za tímto geniálním nápadem a zpracováním nejsofistikovanější české hry? 

Psal se rok 1995 a v Hradci Králové se v jeden únorový podvečer začaly psát dějiny. Celý vesmír vložil své ambice do malého miminka jménem Anetka, které mělo na tomto světě jasnou misi: rozkalit každou párty. Život s tímto údělem nebyl jednoduchý. Snahy o dobrou párty byly mařeny studiem, sportem nebo snad hraním na hudební nástroje. Party miminko Anetka však odolalo všem těmto nástrahám a věnovalo veškeré úsilí tomu, aby si vždy našlo čas na pořádnou kalbu.

Z miminka se tak stala plnohodnotná party dospělačka Aneta. Léta zkušeností s kalením však nebyla dostačující, a tak se Aneta rozhodla vystudovat vysokou školu kalení. Po několika strastiplných letech si hrdě nesla domů diplom jakožto inženýrka pokalu s vedlejší specializací na party hry. Po tomto zlomovém okamžiku konečně nastal čas rozšířit své vědomosti i mezi běžné smrtelníky. Léta dřiny zformulovala do legendární ultra sofistikované promyšlené karetní hry. Osud party hry. Ta teď může pomoci rozkalovat párty i ve vaší domácnosti.

 

Mise splněna.

 

Jo a pak je tady taky Honza, ten sice nechlastá, ale rád zakládá firmy a dělá business. To je asi taky potřeba. Říká on.