Pro objednávky nad 1 000 Kč doprava ZDARMA!
Novinka

Osud party hra - Přes čáru

299 Kč
Skladem (>10 ks)

Záležitost pro silnější povahy, co se nebojí kápnout božskou i o svých nejtemnějších tužbách.

 

Zboží odesíláme do 48 hodin. 

Kategorie: Osud párty hra

Máte už naše první dva díly, ale vaší partě je to pořád málo? Tak se držte. Tohle rozšíření je totiž trošku odvážnější, než ty předchozí, a když píšeme trošku, myslíme vlastně hodně. Pokud se nebojíte prásknout na sebe nějaký ty prasárny a plnit krapet úchylnější úkoly, tak baby let's goooooo! Protože víme. že to je občas trošku moc, dali jsme na líc karet speciální označení, abyste karty mohli jednoduše smíchat a zase oddělit od ostatních dílů. Rub je ale stejný, takže to můžete pojmout jako takovou ruletu, nikdy nevíš, jestli otočíš naši "klasiku" nebo nějakou tu zvrácenost.

Samozřejmě pokud se kolektivně shodnete, že je něco fakt přes čáru, tak úkol prostě dejte bokem ze hry (ehmtrapnýehm).

Na co se můžete těšit:

  • 80 karet s party úkoly
  • Navrženo i vyrobeno v ČR
  • Pravidla, která pochopíte do 2 minut
  • Velikost, která se hravě vejde do ledvinky

 

Hru si nejvíce užijete ve složení více hráčů, doporučený počet jsou alespoň čtyři (více = lépe). Pravidla lze upravit ku obrazu vašemu tak, aby pasovala na vaši konkrétní alko skupinku. Můžete to pojmout zlehka a pocucávat pivínko nebo to rozjet s panákama a připravit si tak hardcore verzi. Je jen na vás, jak Osud pojmete a co z něj dokážete vytřískat.

 

Pokud chcete vidět více z obsahu hry, mrkněte na náš Instagram. Zároveň máme i mobilní verzi, kterou můžete stáhnout na pár kliknutí!